Contactgegevens bisdommedewerkers

Bezoekadres: Parade 11, 5211 KL ’s-Hertogenbosch
Postadres: Postbus 1070, 5200 BC ’s-Hertogenbosch
 
Algemeen telefoonnummer: 073 523 20 20 (maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 12.30 uur)
 
Voor persvragen gelieve u contact op te nemen met 06 511 046 40.
 
Algemeen e-mailadres: info@bisdomdenbosch.nl

* Om gebruik te kunnen maken van het e-mailadres voegt u @bisdomdenbosch.nl toe achter de naam in kolom e-mail. 
naam ​functie ​telefoon ​e-mail*
​Astrid Bakker ​Jongeren ​523 20 69 ​abakker
Diaken Tim Bangert ​Zorg en welzijn, coördinator ​523 20 85 ​tbangert
​Ine Bodewes ​Secretariaat ​523 20 26 ​ibodewes
​Anja van der Els ​Secretariaat ​523 20 45 ​avdels
​Geert Geurts Parochiejaarrekeningen​ ​523 20 34 ggeurts​​
​Joost Goes Communicatie ​523 20 83 ​jgoes
​Freek van Genugten ​Liturgie, secretaris; kerkelijke kunst ​523 20 58 ​fvgenugten
​Theo de Groot ​Bouwzaken ​523 20 03 ​tdgroot
​Gideon Gruijters ​Juridische zaken ​523 20 23 ​ggruijters
​C.F.M. van den Hout, pr. ​Vicaris-generaal ​523 20 93 ​stafsecretariaat
​Rick Jonkers ​Bouwzaken ​523 20 05 ​rjonkers
​Ellen Kleinpenning ​Diocesaan vormingscentrum (DVC) ​523 20 57 ​ekleinpenning
​Mgr. G.J.N. de Korte ​Bisschop ​523 20 91 ​stafsecretariaat
​Hildegard van Leuken ​Secretariaat ​523 20 75 ​hvleuken
​Miriam Martens ​Parochiejaarrekeningen en -begrotingen ​523 20 32 ​mmartens
​Regina Mattens, zr. ​Kerkelijke kunst ​523 20 81 ​rmattens
​Wil van de Molengraft ​Econoom ​523 20 31 ​wvdmolengraft
​Mgr. R.G.L.M. Mutsaerts ​Hulpbisschop, vicaris-generaal ​523 20 92 ​stafsecretariaat
​Vincent Peters ​Kanselier; juridische zaken, hoofd ​523 20 22 ​stafsecretariaat
​Hubert van de Poll ​Secretariaat ​523 20 24 ​hvdpoll
​Mike Promt ​Financiële administratie ​523 20 33 ​​mpromt
​Embregt Wever ​Diaconie; missie ​523 20 35 ​ewever
​Ingrid van Zeeland ​Jongeren, diaconaal tienerwerk ​523 20 61 ​ivanzeeland
 
​​